• Головна
  • Тернопільські міліціонери вшанували загиблих побратимів
13:15, 22 серпня 2011 р.

Тернопільські міліціонери вшанували загиблих побратимів

Їхні зорі пам'ять зберегти зуміє... Життя на землі дається людині тільки один раз і кожен ладен вибрати свій шлях. Багато хто обрав міліцейську професію, сповнену напружених буднів, виснажливого навантаження, ризику для здоров’я й життя. Здавалося б, робота правоохоронця звичайна у мирний час. Та гинуть міліціонери, залишаючи матерів, удів, осиротілих дітей. Тривожні повідомлення про загибель наших побратимів звучать досить скромно: «загинув при виконанні». Та за цими словами – завжди трагедія, біль непоправної втрати, горе рідних, близьких і наша пам'ять про людей, які з честю виконали свій професійний обов’язок.
22 серпня – День пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків. Цього дня в Тернопільському обласному управлінні внутрішніх справ весь особовий склад разом з вдовами, матерями, дітьми загиблих міліціонерів зібралися, аби вшанувати пам'ять про рідних та близьких добрими спогадами і молитвою. До присутніх зі словами співчуття звернувся начальник тернопільської міліції Федір Бортняк, відтак, генерал вручив матеріальну допомогу родинам загиблих правоохоронців.
Як свідчення світлої пам’яті про тих, хто не пошкодував життя заради інших, заради честі і професійного обов’язку стоїть у парку Національного відродження, що в обласному центрі, пам’ятник. Традиційно в цей день лягли до його підніжжя живі квіти, як пам'ять про мужність і самовідданість полеглих.

Управління МВСУ в Тернопільській області

Тернопільські міліціонери вшанували загиблих побратимів, фото-1
Тернопільські міліціонери вшанували загиблих побратимів, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...