У Тернополі авто з київськими номерами каталося по пішохідній зоні біля пам’ятника Франку (Фото)

Автомобіль «Шкода» дивував перехожих своєю появою на тротуарі на вул. Сагайдачного у вихідні.

Не зрозуміло, куди саме хотів доїхати водій, однак врешті він передумав і заднім ходом змушений був знову петляти поміж людьми.

Про це на своїй сторінці в соцмережах написав тернопільський фотожурналіст Микола Василечко.

«25 січня 2015 року зловив авторагуля на вул. Гетьмана Сагайдачного біля пам’ятника Іванові Франку. Я саме йшов вулицею з боку бульвару Шевченка, коли цей мудрагель виїхав на Сагайдачного з боку двору за пам’ятником, рвонув по Сагайдачного і біля літньої сцени повернув направо — погнав по алеї, щоби, певно, виїхати знов у двір, але... Але там є завеликий бордюр як для такої машини, а рагуль таки не каскадер, то мусів заднім ходом вернутися до пам’ятника Франкові, розвернувся і знову по вулиці Сагайдачного зник у дворі, звідки попередньо виїхав. Тут він мені й потрапив в об’єктив. Не знаю, чи цього фотофакту вистачить, щоб його тернопільське ДАІ оштрафувало, але знати цього «героя» в лице будемо. На одній зі світлин добре видно номер машини, ба й навіть лице «спринтера». Висновки хай кожен робить власні. Але цього терпіти досить!», – написав Микола Василечко.

У Тернополі авто з київськими номерами каталося по пішохідній зоні біля пам’ятника Франку (Фото) (фото) - фото 1 У Тернополі авто з київськими номерами каталося по пішохідній зоні біля пам’ятника Франку (Фото) (фото) - фото 1 У Тернополі авто з київськими номерами каталося по пішохідній зоні біля пам’ятника Франку (Фото) (фото) - фото 1 У Тернополі авто з київськими номерами каталося по пішохідній зоні біля пам’ятника Франку (Фото) (фото) - фото 1 У Тернополі авто з київськими номерами каталося по пішохідній зоні біля пам’ятника Франку (Фото) (фото) - фото 1
"Шкода" ДАІ автомобіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі