Чоловіків у військовій формі в тернопільські нічні клуби не пускають

Бійців батальйону Кульчицького, які гостювали у Тернополі не пустили в заклади дозвілля, бо ті були у військовій формі. 

“Ніж в спину або Тернопіль вже не файне місто. Вчора адміністрація трьох(!) тернопільських клубів (ріверпул, бункермуз, амстердам) не пустила в заклади бійців ато (гвардійців-майданівців батальйону кульчицького), аргументуючи це тим, що хлопці були… у воєнній формі!

Як гірко сказав потому один з них, Віталій: “це було найгірше приниження за весь час Майдану-АТО. Навіть образи місцевих сєпарів: “фашисти, нелюди” і перебування в полоні у “тітушок” були для мене менш дошкульними”… до речі, як зауважив інший боєць, Коля (з ним познайомився ще на майдані), у його рідному Харкові він спокійно заходив у нічні клуби в формі…

І щоб не було запитань: хлопці не з Тернополя, цивільного одягу не мали (зате мали бойові нагороди, а Андрій “Квітка” взагалі був на милицях після поранення) і приїхали на запрошення свого бойового побратима, мого однокласника Олеся, а сьогодні ввечері вже вирушають назад у станицю Луганська воювати…. от тільки бажання класти своє життя, після такого “теплого” прийому, у них поменшало….

Так що, “респект” тобі, х…..ий Тернопіль!” – пише в соціальній мережі Фейсбук Олександр Ротман.

Реально
Тернопіль нічні кліби військова форма
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі