• Головна
  • Міністр в пологовому будинку Тернополя (фото)
19:42, 22 серпня 2011 р.

Міністр в пологовому будинку Тернополя (фото)

«Наша мета – створити дитині сприятливі умови для початку життя, а жінці – можливість народжувати ще». Про це заявив Міністр охорони здоров’я Олександр Аніщенко під час відвідання Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина», який став першим закладом, що відвідав Міністр під час робочої поїздки до Тернопільської області.

На базі Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина» щорічно отримують допомогу більше 6,5 тис. жінок, приймається понад 2,5 тисяч пологів. У Центрі надається спеціалізована допомога вагітним з не виношуванням, іншою акушерською та екстрагенітальною патологією групи високого і вкрай високого ступеню ризику. Більше половини передчасних пологів в області проведено саме в цьому перинатальному центрі, що дозволило знизити перинатальну смертність до 9% (в середньому по Україні цей показник становить – 10,5%).

В Тернопільському перинатальному центрі освоюються нові сучасні технології ведення вагітності та прийняття пологів. Створені сімейні пологові зали, вдосконалюються методи діагностики переносу вагітності, гіпоксії плоду, інфікування, профілактика кровотеч, проведення програмованих пологів, спрямованих на зниження перинатальних втрат.

Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» включений до програми реформування галузі охорони здоров’я: на його базі в рамках програми «Нове життя», яку курує Президент України, планується створити сучасну медичну установу, оснащену сучасним обладнанням із застосуванням нових технологій. Наразі планується провести реконструкцію Центру, провести до оснащення обладнанням.

Під час відвідання перинатального центру Міністр наголосив, що створення таких центрів є дуже важливим завданням, бо з народження здорової дитини починається наша країна, закладається майбутнє України. «Ми маємо створити жінкам умови для отримання фахової консультації та необхідної медичної допомоги до пологів, контролювати її стан, допомагати протягом всієї вагітності і надати необхідну допомогу під час пологів. Але найголовніше – створити сприятливі умови для приходу у цей світ дитини, надати шанс у найскладніших випадках. І ми зробимо усе, що залежить від Міністерства для вирішення цього завдання», - зазначив Олександр Аніщенко.

 

Прес-служба МОЗ України

Міністр в пологовому будинку Тернополя (фото), фото-1
Міністр в пологовому будинку Тернополя (фото), фото-2
Міністр в пологовому будинку Тернополя (фото), фото-3
Міністр в пологовому будинку Тернополя (фото), фото-4
Міністр в пологовому будинку Тернополя (фото), фото-5
Міністр в пологовому будинку Тернополя (фото), фото-6
Міністр в пологовому будинку Тернополя (фото), фото-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...