• Головна
  • Під Тернополем потоп через несправність автоматики (фото)
09:05, 23 серпня 2011 р.

Під Тернополем потоп через несправність автоматики (фото)

У с.Велика Брезовиця, що межує з обласним центром, з 21-го на 22-ге серпня, починаючи з першої години ночі почала переливатись через край вода у водонапірній башті, - повідомляє Погляд. -  Внаслідок чого було затоплено прибудинкові території багатоквартирних будинків по вул. Микулинецька. Полагодили несправність водопровідної автоматики лише на наступний день.
Така ж аварія сталась ще 17 серпня. Нагадаємо, що обслуговує башту ПП “Березовиця-Водоканал”, яке взяла у безоплатну оренду все комунальне господарство смт. Велика Березовиця. Водонапірна башта наповнюється водою з надр землі.
За словами керівника ПП “Березовиця-Водоканал” Гумницького Володимира Антоновича, для того щоб напомповувати один кубометр води в башту, підприємство витрачає 1.5 грн. Продається один куб води (вода + водовідведення) мешканцям селища по ціні 6.07 грн, коли інспекція по цінах встановила ціну 5.81 грн. Тобто, 0.26 копійок на кубометрі ПП має з “повітря”, а при 1800 мешканцях багатоповерхівок і при середньому споживанні води однієї квартири 10 кубів, отримуємо орієнтовну суму 4680 гривень.
Цікава ситуація з приватним сектором, який підключений до водогону нелегально, через що багатоквартирні будинки, які споживають воду легально, не мають відповідного тиску води.

Під Тернополем потоп через несправність автоматики (фото), фото-1
Під Тернополем потоп через несправність автоматики (фото), фото-2
Під Тернополем потоп через несправність автоматики (фото), фото-3
Під Тернополем потоп через несправність автоматики (фото), фото-4
Під Тернополем потоп через несправність автоматики (фото), фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...