В АТО з Тернополя повезли 5 тон одягу, продуктів та мобільних блок-постів

П'ять тон необхідних на передовій речей їдуть на Схід. Харчі, солодощі, теплі речі, спеціальне взуття — те, що потрібне нашим воїнам постійно.

- Вантаж доїде до "найгарячішших" точок, - каже голова міського осередку ГО "Об'єднання "Самопоміч" Андрій Грицишин. - Долучилося багато тернополян, які постійно приносять теплі та потрібні речі для бійців на наш офіс. Підприєці та організації також долучились. Зокрема тернопільське представництво компанії "Рошен", тернопільська пивоварня "Опілля", навіть з Бучача продукти передали місцеві підприємці. Допомогли й представники нашої діаспори з Канади, які передали теплий військовий одяг, взуття тощо. Вантаж в зону АТО буде супроводжувати народний депутат від Тернополя Тарас Пастух, тому ми впевнені що все безпечно доїде, а бійці отримають необхідне. До речі, допомога не лише для солдатів, є речі і для мирного населення. Всі ми повинні розуміти, що в мирних людей там є проблеми як з харчами так і з одягом.

Мобільні блок-пости з Тернополя в АТО відправили вперше. В таких оборонних засобах там є гостра потреба.

- Їх виготовила компанія підприємця Сергія Лупійчука, - говорить Андрій Грицишин. - Мобільні блок-пости нічим не поступаються іноземним аналогам, але при цьому в рази дешевші. Хлопці їх випробують там. Думаю Тернопіль з часом може стати одним з центрів створення таких оборонних засобів.

Мобільні блок-пости - спеціальні конструкції з дроту та синтетичних матеріалів, які компактно складаються і легкі в транспортуванні. На полі бою, чи при укрпілені оборонних вогневих позицій, їх можна швидко розкласти та заповнити грунтом, піском, щебенем. В розгорнутому і зафіксованому вигляді це такі собі високі "мури", які захищають не лише від стрлецької зброї, а й від вибухів та осколків.

ДОВІДКА

Відправлення вантажів на Схід – постійні і долучитися може кожен. Приносити речі можна на офіс "Самопомочі", що на Руській, 52. Телефон для довідок та пропозицій 52-27-27.

В АТО з Тернополя повезли 5 тон одягу, продуктів та мобільних блок-постів, фото-1
Самопоміч Тернопіль Тарас Пастух
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі