• Головна
  • На Тернопіллі заборгованість із виплати зарплат - майже 9 млн. грн.
14:10, 23 серпня 2011 р.

На Тернопіллі заборгованість із виплати зарплат - майже 9 млн. грн.

22 серпня 2011 року під головуванням першого заступника прокурора області Миколи Люшненка відбулася нарада, на якій розглядалися питання щодо додержання підприємствами-банкрутами прав працівників у сфері оплати праці та пенсійного забезпечення. Адже, згідно з даними статистики, підприємства, які перебувають у стадії банкрутства, заборгували працівниками 4.1 млн. грн., а до бюджету Пенсійного фонду України – понад 20 млн. грн..

У заході, який відбувся у приміщенні прокуратури області, взяли участь представники Державної податкової адміністрації, Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області, Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації та обласного сектору з питань банкрутства.
Як наголосив у своєму виступі Микола Люшненко, у поточному році населенню Тернопільщини за актами прокурорського реагування виплачено понад 20 млн. грн. заборгованої зарплати.
Прокурорами порушено та скеровано до судів 57 кримінальних справ у сфері оплати праці, притягнуто до відповідальності 232 посадових особи.
Разом з тим, незважаючи на вжиті заходи, на багатьох підприємствах області зарплату виплатили не в повному обсязі.
Згідно з даними Головного управління статистики у Тернопільській області, станом на 1 серпня 2011 року заборгованість із виплати зарплат становить 8.8 млн. грн..
Учасники наради розробили спільні заходи, спрямовані на активізацію роботи щодо вирішення існуючих проблем у сфері оплати праці та пенсійного забезпечення.

Тарас Рибизант прокурор відділу прокуратури області


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...