Міська влада відправила в зону АТО автомобілі для Нацгвардії та тернопільських медиків

Сьогодні, 28 січня, у Тернополі біля міської ради волонтери передали у зону АТО два автомобілі. Один отримають бійці Нацгвардії, інший – тернопільські медики, які працюють поблизу донецького аеропорту.

Волонтери придбали автомобілі за кошти, які пожертвували небайдужі містяни. В зону бойових дій транспорт вирушить в п’ятницю. За словами голови ГО «Автомайдан Тернопіль» Дмитра Гайдуцького, батальйон, який отримає автомобіль, давно просив про нього. Заступник командира батальйону Нацгвардії  Ярослав Котелянець  додав, що машина економна, швидка і маневрена, тож буде зручна для невеликих розвідувальних груп, або ж для перевезення поранених, передає Зік

«Другий автомобіль поїде в Піски до тернопільських медиків, де в ньому також є велика необхідність. В зоні АТО автомобіль довго не живе. Місяць часу  і його або знищують, або ще щось трапляється», – зазначив волонтер.

Обидва автомобілі завантажать продуктами та речима, які замовили бійці. Як розповіли волонтери, хлопці  просили картоплі, сала, сигарет  та теплих берців.  Також дорогою до місця призначення волонтери завезуть куртки та взуття для підрозділу, який охороняє один із блок-постів. У зону АТО автомобілі вирушать з номерами «ПТН-ПНТ».

Тернопіль волонтери зона АТО автомобілі з номерами «ПТН ПНХ»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі