Відпочинок в горах

Безумовно, для більшості літо асоціюється тільки з відпочинком на березі блакитного моря з охолодженим коктейлем в руці. Однак, є прекрасна альтернатива «типовому» літньому відпочинку - поїздка в гори. Стаття розповість про деякі переваги подорожі в теплу пору в українські Карпати та відпочинок в Буковелі www.leku.in.ua. Карпати вважаються зимовим курортом, а тому влітку тут відвідувачів вкрай мало.

Саме тому ціни в магазинах і готелях зменшуються пропорційно кількості числа туристів. Наприклад, якщо зимовий обід буде обходитися в 100 грн., То, щоб вгамувати голод влітку вистачить і 30. Їжа в Карпатах завжди смачна, так як місцеві жителі дотримуються традиційної рецептури приготування.

Свіже повітря і природа. Для жителів брудних промислових міст, чисте гірське повітря просто необхідне. Звичайно, дихати таким повітрям буде перший час незвично, проте вже через півдня це здасться справжнім блаженством. Крім того, природа українських гір вражає своєю красою і різноманітністю. Піднявшись на підйомнику в гори, наприклад, в Буковелі, можна пройтися по затишним гірських стежках і насолодитися чудовим видом навколишнього середовища. Невеликі гірські річечки - унікальна особливість гірської місцевості. Нехай, вода в них завжди дуже холодна, але багато хто все ж не втрачають можливості скупатися.

Велосипедна поїздка. Зараз все більш популярними стає велосипедний туризм. Поїздка на велосипеді по гірським мальовничим стежках Карпат доставить не тільки естетичне, але і фізичне задоволення. Завжди можна розбити табір в затишному містечку біля гірської річки серед дерев і посидіти в компанії друзів біля вогнища.

www.leku.in.ua
www.leku.in.ua

Похід в гори. Склавши відповідний маршрут пішої подорожі в гори, зібравши в рюкзак все необхідне, можна сміливо вирушати в турпохід. Такий варіант відпочинку дозволить не тільки цікаво провести час, але і значно зміцнити фізичні сили. Не дарма, піший похід у Карпати - улюблене заняття.

Фотопрогулянки. Якщо фотоапарат лежить без діла довгий час і чекає унікальних кадрів, то Карпати дозволять знайти їх без проблем. Йдучи по стежках, здається, що можна фотографувати буквально все: верхівки гір, безліч сосен і ялин, гірські річки та озера, побут жителів карпатських сіл ... Приклавши трохи фантазії, можна зробити величезну кількість цікавих знімків для майбутнього фотоальбому.

Карпати - прекрасний вибір цікавого літнього відпочинку для активних людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію