Активісти «Самопомочі» з «Днем здоров'я» завітали в черговий тернопільський садочок

Активісти "Об'єднання "Самопоміч"" відвідали черговий садочок в рамках акції "Дні здоров'я". Цього разу аніматори та юні спортсмени завітали в ДНЗ № 10, що в Тернополі по вулиці Паращука. Подібні візити вже стали доброю традицією.

Спочатку дітлахів з допомогою ігор «розрухали» аніматори з центру свята "Коровай" , а потім, показовими виступами та різними забавами зацікавили до занять спортом вихованці обласної федерації бойового гопака. Дітлахи захоплено спостерігали за виступами спортсменів, а батьки в ході розмови з активістами "Самопомочі" обговорили можливості занять спортом у юному віці.

- Важливо, щоб батьки розуміли, що спорт доступний з раннього віку і він корисний. Основне, що потрібно пам'ятати, підхід до спортивного виховання дітей повинен бути фаховим. Тому на "Днях здоров'я" професійні тренери, які пояснють батькам як розвивати дитину правильно і без шкоди, - каже активіст «Самопомочі» Олег Нитка.- Також роздаємо батькам буклети з переліком спортивних гуртків та секцій де можуть займатися їхні діти. Частина цих секцій за домовленістю з нашим об'єднанням забезпечує безкоштовні заняття для соціально-незахищених категорій.

IMG_0066IMG_0070IMG_0098IMG_0109IMG_0111IMG_0110

Самопоміч Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі