У Тернополі почали відновлювати військову частину (фото)

44 окрема артилерійська бригада відтепер дислокуватиметься в місті Тернополі на місці колишньої 11 окремої гвардійської артилерійської бригади. Військовослужбовці уже почали звозити техніку та майно.

- Рішення про створення бригади Міністерство оборони України прийняло ще на початку вересня, – розповідає 20хвилин командир новоствореної бригади Олег Лісовий (він же був командиром бригади до розформування військової частини А1769 – прим. авт.). – От поступово звозимо наше майно.

Начальник штабу, підполковник Валентин Козловець каже, що військовослужбовці, які служитимуть у місцевій частині, готові виконувати свій професійний обов’язок. Більшість із них уже раніше служили тут, тому вони раді поверненню.

- Я служив у колишній 11 бригаді сім років, потім пішов навчатися в Національний університет оборони України, – розповідає підполковник. – Коли закінчив, у 2013 році, частину вже розформували. Минуло більше року, але ми знову повернулися. І це тішить.

Заступник начальника штабу бригади Анатолій Гнатюк більше двадцяти років прослужив у тернопільській бригаді. Потім вийшов на пенсію. Але тепер знову повернувся в армію.

- Полігони, ночівля в казармах, спілкування з сім’єю на відстані – таке життя військових, – говорить він. – Але ми вже звикли, це наш стиль життя. Сподіваюся, що зможемо передати свій професійний досвід, те, що нас вчили колись молодому поколінню. Ми повинні пишатися нашою армією.

У Тернополі почали відновлювати віййськову частину (фото) (фото) - фото 1 У Тернополі почали відновлювати віййськову частину (фото) (фото) - фото 1
Тернопіль військова частина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі