• Головна
  • Через відсутність електропостачання в лікарні на Тернопільщині можуть статися трагічні випадки
11:00, 2 лютого 2015 р.

Через відсутність електропостачання в лікарні на Тернопільщині можуть статися трагічні випадки

Більшість лікувальних закладів області мають генератори, які у разі відімкнення світла (чим сьогодні вже нікого не здивуєш) на кілька годин здатні забезпечити електроенергією роботу закладу. На жаль, немає такого пристрою у Бережанській районній комунальній лікарні, хоча гроші для його закупівлю були.

Вартує подібний генератор близько 160 тис. грн.

– У районному бюджеті минулого року було перевиконання близько 800 тис. грн. Районна рада виступила з ініціативою придбати генератор потужністю 20 КВт, який міг би обслуговувати лікарню в автоматичному режимі. Не було волі голови Бережанської РДА, котрий говорив, що не встигнемо проплатити до нового року. Не знаю, чи зможемо у цьому році залучити кошти на такі потреби, – зауважив голова Бережанської районної ради Степан Кленик. – Дуже не хотілося б, щоб у нашій лікарні через відсутність генератора сталися трагічні випадки. Адже ніхто не застрахований від того, коли людина перебуває на штучному диханні, в реанімації чи під час складної операції, зникне світло.

Сьогодні, коли за графіком вимикають світо, керівництво бережанської лікарні просить місцевий РЕМ підключити їх до іншої лінії електропостачання, пише Номер один. Однак це не вихід. Однозначно, в таких випадках має бути альтернативне електропостачання, якого в районній лікарні немає і не відомо, коли буде.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #трагічні випадки #електропостачання
Останні новини
Оголошення
live comments feed...