• Головна
  • На Тернопільщині планують закрити спортивну школу, де займалась Підгрушна
14:30, 2 лютого 2015 р.

На Тернопільщині планують закрити спортивну школу, де займалась Підгрушна

Тернопільська районна рада 30 січня 2015 року затвердила бюджет району на 2015 рік. Коштів для Сільської дитячо-юнацької спортивної школи Тернопільського району не пердбачено.

Сільська ДЮСШ Тернопільського району – школа з багаторічними вагомими  здобутками та традиціями. Свій спортивний шлях розпочинала в школі Олімпійська чемпіонка, Заслужений майстер спорту України з біатлону Олена Підгрушна, учасником зимових Олімпійських ігор в м. Сочі (Росія) був вихованець  тренера-викладача з біатлону Опанасюка М.П. Дмитро Підручний  з с. Острів, а також багато спортсменів, майстрів спорту, що входили до збірних команд України та області у різні роки (Любов  Бучковська, Роман Ступінський, Оксана Проста, Володимир Коруц , Назарій Бурик та інші). За цей час підготовлено більше десяти  кандидатів в майстри спорту.

На сьогоднішній день вихованка Сільської ДЮСШ Марія Кручова з с. Мишковичі входить до основного складу збірної команди України з біатлону, спортсмени Назар Цебринський з смт. Велика Березовиця та Мар’яна Брикайло з с. Великої Луки входять до складу юнацької збірної України. У 2014 році передано до школи вищої спортивної майстерності області (ШВСМ)  спортсмена школи Андрія Підгрушного  з смт. Велика Березовиця. У цьому  році ведуться перемовини  про перехід у ШВСМ спортсмена школи Андрія Оленюха з с. Мишковичі.

Сільська ДЮСШ здійснювала тісну співпрацю з Тернопільською обласною ДЮСШ з біатлону та НСБ з біатлону у с. Підгороднє обласного ФСТ «КОЛОС», що знаходиться на території району. Спортсмени  школи  буваючи на навчально-тренувальній базі, безкоштовно користувалися стрільбищем, лижеролерною трасою, стрілецькою зброєю та набоями до неї і т.д. згідно договору про співпрацю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #спортивна школа #Підгрушна
Оголошення
live comments feed...