• Головна
  • В Тернополі будуть вуличні комітети від «Самопомочі»
11:04, 2 лютого 2015 р.

В Тернополі будуть вуличні комітети від «Самопомочі»

Кожен бачить проблеми та біди, які є в місті. Сподіватися, що вони вирішаться самі собою або ж ними оперативно займеться влада — неправильна позиція. Так вважають учасники клубу активних тернополян, котрих об'єднав міський осередок ГО « Об'єднання "Самопоміч».

Активні тернополяни вирішили створювати вуличні комітети. Такої згоди дійшли на другому зібранні, яке відбулось в неділю, 1 лютого. Долучились до роботи близько сотні міщан. Це вдвічі більше аніж на першій зустрічі активістів.

Якщо під час перших зборів присутні розглядали більш загальні питання, то цього разу говорили про конкретні напрямки діяльності клубу прихильників "Самопомочі". Найбільш цікавою виявилось питання створення "вуличних комітетів", які будуть моніторити проблеми свого дому, двору, вулиці. Згодом такі комітети, спільно з журналістами, юристами та фахівцями з питань ЖКГ, шукатимуть шляхи вирішення цих проблем.

- Є багато питань, які в наших руках, - говорить активіст клубу Сергій Онишко. - Прибирання та латання двору, шумні компанії під вікнами в нічний час, бродячі собаки. Часом влада може навіть не знати про ці проблеми. А часто знають, але не рухаються. Ми маємо бути активними там, де живемо. Це ж наш дім і покладатися на інших не варто. Приміром я хочу піднімати питання встановлення додаткових урн для сміття або частіших заїздів сміттєвих машин, бо дві ємності на три двора – мало. Треба, переконаний, ще й повішати табличку для людей: багато хто кидає сміття біля урн, бо їм ліньки кришку підняти. Певно треба якусь інструкцію і заклик до совісті писати.

Крім питань комунально-буденних на зібранні говорили й про духовне. Відомий в Тернополі публіцист Володимир Кухарський презентував свою нову книгу про "Антихриста Путіна".

ДОВІДКА

Зустрічі відбуваються щонеділі о 12 годині в прес-залі Українського дому "Перемога". Довідки за телефоном 52-27-27 чи за адресою Руська, 52 (2 поверх).

IMG_5521IMG_5522

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вуличні комітети від Самопомочі #Самопоміч Тернопіль
Останні новини
Оголошення
live comments feed...