• Головна
  • В бюджетних установах Тернопільщини хочуть скоротити управлінський персонал
16:00, 5 лютого 2015 р.

В бюджетних установах Тернопільщини хочуть скоротити управлінський персонал

Постійна депутатська комісія облради з питань бюджету внесла подання Тернопільській обласній державній адміністрації доручити головним розпорядникам коштів обласного бюджету (департаментам обласної державної адміністрації: охорони здоров’я, освіти і науки, культури, релігій та національностей, соціального захисту населення, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту)забезпечити розробку у 2-х місячний термін конкретних заходів та пропозицій щодо удосконалення і формування оптимальної мережі підвідомчих бюджетних установ.

 Особливу увагу доручено звернути на зменшенню видатків на утримання управлінського персоналу.

Зокрема, вимагається, щоб з бюджету утримувалося не більше двох заступників керівника установи, а також упорядкувати структуру змін в штатній чисельності працівників.

 

«Одержавши хай і не захмарну суму, будь-яка чи то галузь, чи конкретна установа, зазвичай, і далі продовжує працювати по-старому, не шукаючи шляхів оптимізації, навіть не спробувавши щось змінити, не зробивши жодного кроку назустріч реформуванню. Ми всі добре розуміємо, що жити по-старому не можна», – заявиви Василь Хомінець.

Чи відбудеться скорочення працівників і чи будуть зроблені «кроки назустріч реформуванню» можна буде переконати уже через кілька місяців.

Як правило, обіцянки щодо скорочення чиновницького апарату в області ніколи не виконувалися.

Після подібних заяв екс-губернаторів Валентина Хоптяна чи Олега Сиротюка, кількість чиновників навпаки збільшувалася, оскільки згадані особи працевлаштовували знайомих, родичів, одно партійців та інших «потрібних» людей на ласі посади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звільнення #робота
Оголошення
live comments feed...