• Головна
  • Купувати тварин на стихійному ринку у Тернополі небезпечно для здоров`я
20:30, 5 лютого 2015 р.

Купувати тварин на стихійному ринку у Тернополі небезпечно для здоров`я

Управління торгівлі, побуту та захисту справ споживачів спільно з муніципальною поліцією звертаються до тернополян не купувати живих тварин на території біля «Укрексімбанку», що знаходиться у районі центрального ринку на вул. Шептицького. Адже торгівля там здійснюється незаконно, а у продавців відсутні будь-які супровідні документи на тварин.

«Стихійний ринок для продажу тварин на вул. Шептицького діє незаконно, а громадяни, які торгують тваринами, здійснюють свою діяльність без дозвільних документів, - розповідає начальник управління муніципальної поліції Сергій Волков. – Окрім того, вони продають тварин без супровідних документів та прививок і тому не можуть гарантувати вам збереження здоров’я членів вашої сім’ї та куплених тварин».

У такій ситуації, навіть при наявності усіх фактів незаконної торгівлі, представники правоохоронних органів не можуть скласти на продавців протоколи про адміністративне порушення (згідно статті 160 Кодексу про адміністративні правопорушення - торгівля з рук на вулицях, площах та інших невстановлених місцях), адже фактично торгівці перебувають на приватній території, яка була надана тернополянці для обслуговування свого житлового будинку, який знаходиться поруч. Наразі представники муніципальної поліції звернулися до управління Держземагенства у Тернопільській області із листом, що приватна земельна ділянка використовується тернополянкою не за призначенням, а у комерційних цілях, а також направили інформацію про виявлені факти до міського управління міліції.

«Звертаємося до усіх мешканців Тернопільщини не купувати тварин на цьому стихійному ринку, адже у них можуть проявлятися різні захворювання, - додає Сергій Волков. –Муніципальна поліція буде продовжувати рейди для усунення незаконної стихійної торгівлі у районі вулиці Шептицького, проте для цього нам потрібна підтримка тернополян і, у першу чергу, не створювати попит, тобто просто відмовитися від купівлі там тварин».

До слова, у Тернополі для продажу живих тварин виділена територія на ринку «Простір» на вул. Микулинецька, де ветеринарна служба проводить інспекцію усіх тварин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #тварини ,стихійний ринок

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...