• Головна
  • У тернопільських храмах планують створити кутки милосердного християнина
15:45, 6 лютого 2015 р.

У тернопільських храмах планують створити кутки милосердного християнина

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав звернувся до священнослужителів із пропозицією створити в храмах кутки милосердного християнина, куди б вірні могли щонеділі принести потребуючим те, чим можуть поділитися: харчі, одяг, кошти.

Про це йдеться у Зверненні Глави Церкви з нагоди Дня соціального служіння та благодійності в УГКЦ.

Блаженніший Святослав переконаний, що кутки милосердя християнина в храмах допоможуть нашим храмам стали центрами служіння і любові до ближнього.

Предстоятель просить застановитися вірних, що ми живемо в час воєнного лихоліття і розрухи. «Поруч із нами багато голодних, травмованих, людей, які страждають від холоду і хвороб. Щоб чинити добро і допомогти їм, не треба бути багатим. Кожен із нас, хто має перед собою шматок хліба, хай подумає, як нагодувати того, хто страждає від голоду. Кожен із нас, хто має теплу постіль, хай подбає про тих, хто страждає від холоду», – ідеться у Зверненні.

Глава Церкви вважає: якби щодня кожен із нас нагодував одного голодного і допоміг зігрітися тому, хто страждає від холоду, мільйони людей в Україні були б нагодовані й захищені. «Пам’ятаймо: усе те, що ми вчинимо для цих потребуючих братів і сестер наших, вчинимо самому Христові, який є в них і сьогодні страждає разом із ними», – каже Блаженніший Святослав.

Він переконаний, що парафіяльний рівень має слугувати фундаментом, на якому будується і діє служіння ближньому. «Якщо все наше церковне тіло не долучиться до цього харитативного руху, то ми – єпископи, священики, миряни – не вповні виконаємо свою християнську місію і колись на суді перед нашим Господом складемо звіт про те, чого ми не зробили для вбогих і потребуючих», – мовиться у Зверненні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #храм #кутки милосердного християнина
live comments feed...