• Головна
  • Ввечері біля колишнього стадіону у Тернополі збираються підозрілі особи (фото)
18:00, 6 лютого 2015 р.

Ввечері біля колишнього стадіону у Тернополі збираються підозрілі особи (фото)

Поблизу стадіону ВАТ «Текстерно», що в Тернополі на Злуки 3А, використані шприци, сміття, обгортки з чіпсів, биті пляшки з-під горілки і пива. Під’їздна дорога в аварійному стані, освітлення немає. Стосовно стадіону і будівництва на цій території місяцями тривають суперечки.

Нагадаємо, колись стадіоном користувалось підприємство “Текстерно”, згодом – приватний “Інститут економіки і підприємництва”. Згодом тут почалось будівництво житла ПП «Матла». Коли перший з трьох запланованих будинків було зведено, фірма розпочала підготовку до будівництва двох наступних – а саме огородження території та завезення будматеріалів.

Згодом паркан зруйнували. Забудовник каже, що зробили це не мешканці прилеглих будинків.

– 28 квітня 2014 було заплановано зустріч з мешканцями прилеглих будинків для обговорення питань пов’язаних з будівництвом. Ініціаторами виступили Едуард Бендіна і Богдан Брич. На зустріч окрім мешканців прилеглих будинків прийшла організована група молодих людей спортивної статури, які не проживають поряд з будівництвом, але відомі в Тернополі, як учасники багатьох скандальних акцій. В розмову про будівництво не вникали, від діалогу ухилялися, вели себе агресивно, всіляко намагалися перевести зустріч в силовий сценарій, та немовби по команді відокремились і кинулися валити паркан довкола будівельного майданчика. Присутні при цьому міліціонери не втручалися. Подібний погром повторився і у вересні місяці. Мною були надіслані в правоохоронні органи заяви про пошкодження майна і перешкоджання підприємницькій діяльності. Відповідей немає досі, – каже директор підприємства Андрій Матла.

Поблизу стадіону журналісти Доби зустріли жінку, яка називається Галиною. Каже, що боїться за безпеку своїх дітей, бо в темний час доби на території пустиря, поблизу футбольного поля, збираються підозрілі особи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #підозрілі особи #колишній стадіон
Оголошення
live comments feed...