• Головна
  • Біля відділень банку Фірташа у Тернополі збираються вкладники
16:00, 9 лютого 2015 р.

Біля відділень банку Фірташа у Тернополі збираються вкладники

Ми вже повідомляли, що в "Надра Банк" введена тимчасова адміністрація наприкінці минулого тижня.

Водночас, біля відділень банку у Тернополі збираються вкладники. В середині приміщення відділень також чимало клієнтів - банк намагається вирішити питання з вкладниками. Тернополяни розповіли, що банкомати банку не працюють і в касах банку також не дають гроші.

Також стало відомо, що зарплатні картки підприємств, які обслуговувалися у цьому банку, - заблоковані ще з вівторка, 3 лютого. 

- Паніка розпочалася з вівторка, коли люди не змогли розрахуватися картками у магазинах, - розповідає один із клієнтів банку. - Також у вівторок зачинилися всі відділення. На сьогодні ані банкомати, ані каси банку не працюють. Насправді проблеми в банку були помітні ще три місяці тому. Вже тоді у банкоматах неможливо було зняти кошти. Банкіри пояснювали, що це технічні проблеми. Але було зрозуміло, що то не технічні проблеми, бо в інших банках ми з карткою "Надра" могли зняти лише 250 гривень за добу. 

Нагадаємо, 2014 банк закінчив зі збитками в 1 млрд грн. Сукупні активи банку "Надра" в 2014 році збільшилися на 15% - до 35,8 млрд грн. Зобов'язання банку, відповідно до звітності, на кінець 20

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#банк Надра банкрут
Останні новини
Оголошення
live comments feed...