Чи вручають у Тернополі повістки на ринку та біля розважальних центрів?

Інформацію про те, що чоловікам в Тернополі роздають повістки на ринку, біля розважальних центрів масово обговорюють в соцмережах.

Також окремі дописувачі стверджують, що водіїв спільно з працівниками військкоматів зупиняють працівники ДАІ, а після ідентифікації особи вручають повістку.

За конфіденційними даними, щось подібне робилося у Тернополі в неділю, коли працівники ДАІ зупиняли водіїв маршруток при виїздах з автопарків. При цьому водії швидко передавали дану інформацію колегам і ті просто не виїжджали з гаражів. Як наслідок, в рейси не виїхало десятки автобусів.  Але тернополяни не особливо це відчули, адже була неділя.

Водночас воєнний комісар Тернопільщини Володимир Катинський запевняє, що йому невідомо про факти, коли повістки б вручали на ринках чи біля розважальних закладів.

«Такої інформації у мене немає», – прокоментував дану інформацію, яка розповсюджується містом, Катинський.

При цьому запевнив, що якби такі речі і мали місце, то вони не є незаконними. Мовляв, людей, які уникають мобілізації і перебувають у розшуку, могли виявити на ринку чи десь інакше і там їм вручити повістки.

повістка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі