• Головна
  • На сесії облради виник конфлікт з приводу усиновлення сиріт
12:00, 10 лютого 2015 р.

На сесії облради виник конфлікт з приводу усиновлення сиріт

Конфліктна ситуація виникла сьогодні під час звіту на сесії облради директора обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку Володимира Долинного.

Одразу після завершення доповіді на нього накинулися представники ВО «Свобода».

«Екзикуцію» розпочала депутат Олександра Бусько, яка звинуватила Долинного у небажанні віддавати дітей із закладу на усиновлення.

«Коли ми на комісії слухали інформацію про роботу закладу, то можна було сплакатися. Виглядає, що дітям створені настільки чудові умови, що скоро в дитячий будинок навіть проситимуться діти із цілих сімей. Але водночас діти розповіли мені, що ви їх переконуєте не погоджуватися на усиновлення, запевняючи, що їм там буде погано, що тоді вона втратять всі пільги», – дорікнула керівнику дитбудинку Леся Бусько.

У тут же була жорстко осоромлена на весь зал Володимиром Долинним.

«Ні одна дитина не могла Вам цього казати, бо ви кажете неправду. Але я не дивуюся. Ви ж хотіли бути в нас заступником», – сказав Долинний.

Після цієї інформації на «гальорках» прозвучали оплески.

Далі слово взяв «свободівець» Роман Навроцький, який поцікавився, за які особливі заслуги та досягнення Долинного було призначено керівником комунальної структури безпосередньо розпорядженням екс-регіонала, тодішнього начальника обласного управління освіти Івана Запоражана.

«Я просив внести мою кандидатуру на розгляд профільною комісією і потім затвердити на сесії, чому так не зробили – це питання не до мене», – парирував Долинний.

І тут озвався «ображений» депутат Володимир Стаюра.

«Якщо чоловік обзиває жінку в брехні, при цьому принижує весь депутатський корпус… Для Вас це нормальна поведінка як чоловіка? Бо дехто вже став «царьком», забуваючи, що працює в комунальній структурі облради», – обурювався Стаюра.

У відповідь Долинний пояснив, що нікому не попускає брехні. Але при цьому перепросив Олександру Бусько.

«Якщо я пані образив, то прошу вибачення», – сказав директор дитбудинку.

Водночас депутати прийняли рішення створити комісію для додаткового вивчення роботи закладу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Долинний #облрада #конфлікт
Оголошення
live comments feed...