• Головна
  • У Тернополі розлючені вкладники «Дельта банку» ледь не вчинили бійку через постійну брехню працівників установи
16:00, 10 лютого 2015 р.

У Тернополі розлючені вкладники «Дельта банку» ледь не вчинили бійку через постійну брехню працівників установи

Тернополяни прийшли в відділення установи на Шептицького аби отримати свої депозити чи то гривневі чи то валютні. Видати погодились не всім, то ж здійнялась буча. Про це "20 хвилин" повідомили читачі.

Близько трьох десятків людей ми застали в відділенні. Хтось стояв біля кас, хтось до операціоністів, окремі до керуючого. Та з кожної черги лунали обурення про те, що банк не хоче віддати депозитні вклади.

- Термін депозиту вмене закінчився ще два місяці тому, а по гроші ходжу досі, - каже чоловік, який назвався Сергієм. - Я довірився банку, а банк мене "за носа водити": "прийдіть за тиждень, прийдіть за два". Скільки я так ходити буду?

Отримати свої кошти пробує і тернополянка Наталія. Жінка каже, що має серйозні проблеми зі здоровям і на лікування портрібні тисячі. Заощадження є, але ж отримати їх неможе.

- Я не знаю куди мені йти і куди писати? - бідкається жінка. - Може в Київ? Я вже багато разів тут була. Сьогодні люди не витримали. Ше б трохи і певно би почалась бійка. То ж не чиїсь гроші, то ж людські...

Факт конфлікту зранку підтвердив і керуючим відділенням.

- Видати кошти усім одразу неможливо, - каже чоловік. - Ситуації шкодить й курс долара. Конфлікт дійсно був, але його залагодили. Я просив і прошу людей з розумінням поставитися до ситуації. Сьогодні видамо частині людей, завтра іншим. Просто потрібен час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#"Дельта банк"
live comments feed...