• Головна
  • Тернопільська міськрада вигнала п’ятьох екс-регіоналів
15:00, 10 лютого 2015 р.

Тернопільська міськрада вигнала п’ятьох екс-регіоналів

Голова міської ТВК виступив на сесії міської ради сьогодні, 10 лютого.

Він повідомив, що члени виборчої комісії погодилися із тим, що п’ятеро депутатів екс-регіоналів дійсно не заслуговують на мандат. Причому двоє із них фактично вже не є обранцями тернополян.

Виникає єдина складність, пояснив голова ТВК: двоє із депутатів — мажоритарники, отже, на їхніх дільницях доведеться проводити перевибори, але в цьому наразі немає сенсу. Решта троє — пройшли за списком, тож із ними — без проблем.

Рішення стосується повноважень депутатів Тернопільської міської ради шостого скликання: Цимбалюка Віталія Михайловича, Гнатіва Миколи Ярославовича, Гоча Петра Володимировича, Лукіна Василя Миколайовича, Мамаєва Сергія Володимировича. У депутатів відразу відібрали карточки, щоб вони не брали участь у голосуванні, пише 7 днів.

Врешті питання, враховуючи висновки членів ТВК про можливість дострокового припинення повноважень депутатів, поставили першим у порядку денному. Доповідав з нього секретар Ігор Турський. Голосування дало 33 «за».

У свою чергу, Віталій Цимбалюк назвав рішення ради антиконституційним і повідомив, що остаточну крапку у справі поставить суд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Віталій ЦимбалюкУ свою чергу #Віталій Цимбалюк назвав рішення ради антиконституційним і повідомив #що остаточну крапку у справі поставить суд. Він на цій сесії голосував за всі рішення «за» #хоча карточка і була заблокована. Отже #будемо чекати новго пово
Оголошення
live comments feed...