• Головна
  • “Тернопільводоканал” планує відремонтувати півсотні колонок-качалок
20:45, 10 лютого 2015 р.

“Тернопільводоканал” планує відремонтувати півсотні колонок-качалок

У Тернополі справно працюватиме півсотні колонок-качалок. В комунальному підприємстві “Тернопільводоканал” планують відремонтувати 50 таких джерел децентралізованого водопостачання. Потреба в колонках є, кажуть комунальники. Тернополяни користуються ними під час промивання водопровідних мереж та аварій.

На балансі та обслуговуванні комунального підприємства “Тернопільводоканал” сьогодні перебуває 67 колонок-качалок. Цього року планують привести до ладу півсотні таких джерел централізованого водопостачання.

– До роботи можуть бути готові, можуть працювати, якщо ми проведемо ремонт кількох колонок-качалок – 50. Але в основному це колонки-качалки, які перебувають у центрі та на Дружбі. Так як мікрорайон “Сонячний”, “Східний” – там колонки-качалки глибокі, в них свердловини до 80-ти метрів. І для того, щоб таку колонку качалку прокачати, потрібно десь три мужчини, щоб вони з глибини 80-ти метрів потягнули ту воду, – розповідає тв4 начальник відділу водопровідно-каналізаційних мереж КП “Тернопільводоканал” Ганна Загородня.

Навіть коли такі колонки-качалки водоканалівці ремонтують, за певний час через те, що ними мешканці не користуються, вони знову пересихають, каже Ганна Загородня. Ремонт колонок-качалок на постійному контролі у “Тернопільводоканалі”. А вода, добута колонками-качалками зі свердловин – якісна, запевняють водоканалівці.

– Зараз люди не дуже хочуть користуватися колонками-качалками, це переважно, коли ми робимо промивку мереж, тоді вже більше люди можуть звертатися. А так ми прокачуємо наші колонки спільно з лабораторією, раз в квартал ми їх періодично прокачуємо, – каже Ганна Загородня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль. водоканал #колонка-качалка
Оголошення
live comments feed...