• Головна
  • Відтепер тернополяни можуть залишати свої скарги та пропозиції на новому сайті управління ЖКГ
12:30, 11 лютого 2015 р.

Відтепер тернополяни можуть залишати свої скарги та пропозиції на новому сайті управління ЖКГ

У сесійній залі Тернопільської міської ради 10 лютого відбулася презентація оновленого сайту управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.

Досі тернополяни могли скористатися сайтом jkg.at.ua, який замінили на сучасніший і зручніший для користувача komun.te.ua. Однією з переваг нового сайту є те, що він оперативно наповнюється інформацією про діяльність управління та комунальних підприємств Тернополя.

На сайті, повідомляють у групі Управління Житлово Комунального Господарства в соцмережі «Фейсбук», можна також залишити скаргу, зауваження чи пропозицію щодо діяльності жеку чи інших комунальних установ Тернополя (рубрика «Електронна приймальня»).

Директор підприємства «Східний масив» Михайло Дереворіз, який ініціював створення даного сайту, під час презентації зауважив, що планується там розміщувати інформацію щодо трансформації міста протягом століть.

- У рубриці «Історія» ми плануємо познайомити читачів насамперед із історією управління, написати про його ветеранів, про тих, хто долучився до розвитку Тернополя. Також там зберуть найрізноманітнішу інформацію про будинки та споруди Тернополя і про те, якими раніше були вулиці міста. Тому будемо вдячні, якщо охочі будуть приносити світлини старого Тернополя, щоб ми могли їх опублікувати на сайті.

У рубриці «Люди» можна буде прочитати про тих, хто працює у житлово-комунальній сфері: від двірників до начальників відділів управління. Окрім «Новин» передбачили рубрики «Офіційне» та «Актуальне», де буде зосереджена важлива для містян інформація.

За допомогою сайту можна скористатися послугою подачі показників, а також оплати комунальних послуг через Інтернет. Розробник сервісу Михайло Шидлівський, вважає, що таким чином сайт буде мати не лише пізнавальне, а й цілком практичне значення.

- Про те, що здійснити оплату або подати показники лічильників через Інтернет, ми вже повідомляли. Відтепер знайти посилання, за допомогою яких можна скористатися послугами тернополяни можуть на оновленому сайті управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології, — каже він. — Кожен платник, який скористався вказаним сервісом, може оплатити комунальні послуги в будь-який час дня чи ночі, при потребі – переглянути історію усіх здійснених ним платежів і, за бажання, роздрукувати квитанцію.

До слова, подати показники за допомогою сервісу eps.te.ua можна за принципом «єдиної квитанції» (яка передбачає усі послуги). Також тернополяни можуть скористатися можливістю подати показники лише за воду або за газ: у розділі «Подати показники» оприлюдненні посилання на відповідні сторінки КП «Тернопільводоканад» та ПАТ «Тернопільміськгаз».

Можна знайти на сайті також інформацію про структуру управління та графіки прийому фахівців, а також про підприємства, що перебувають у підпорядкуванні управління.

Зараз сайт працює у тестовому режимі, тому можна пропонувати ідеї щодо підвищення його функціональності та інформативності (http://komun.te.ua/).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #управління ЖКГ #сайт
live comments feed...