• Головна
  • У Тернополі потрібні будівельні матеріали для хостелу ветеранів АТО
10:00, 12 лютого 2015 р.

У Тернополі потрібні будівельні матеріали для хостелу ветеранів АТО

Хостелу для бійців з АТО, де б вони могли відпочити з дороги чи проходити реабілітацію, необхідна допомога майстрів аби вкласти плитку, пошпаклювати стіни, вкласти покриття на підлогу, також є потреба в багатьох будівельних матеріалах.

- Є велика потреба запустити тернопільський хостел, - розповідає волонтер Ольга Смик. – Керівник хостелу Ліза Шапошнік приїхала з Києва, так там хостел переповнений, бійці ночують на розкладному дивані по четверо. Тамтешні волонтери раді б людей розподілити по регіонах, але потрібне облаштоване приміщення. Ми тільки починаємо ремонтувати наш хостел. Вдячні всім підприємцям, які допомогли матеріалами. Але зараз є велика потреба в майстрах, які б могли допомогти безкоштовно, або за невелику плату. Оплачувати роботу за нинішніми розцінками ми не в змозі, адже всі роботи в нас проводяться виключно на пожертви тернополян, які збирають волонтери.

З матеріалів, як зазначає волонтерка, потрібні гіпсокартон і покриття на підлогу – чи плитка, чи ламінат. Але найбільша потреба є в майстрах, бо навіть покласти 50 метрів плитки чи використати 30 мішків шпаклівки зараз немає кому. Потрібні теж і волонтери - хлопці могли б допомогти на підсобних роботах.

- Хостел для ветеранів АТО в Гаях Чумакових під Тернополем це старий двоповерховий будинок на 500 метрів, який взятий в довгострокову оренду, - розповідає 20хвилин Ольга Смик. - Там хороше спокійне місце, близько церква, гарна природа. Будинок розрахований на 30 чоловік.

За місяць, відколи знайшли приміщення, в будинку вже зробили опалення, пошпаклювали стіни в одній кімнаті, зробили зал і роблять санвузол. Далі будуть робити столову, а на другому поверсі - спальні.

- Хоча там ремонт, хлопці там вже ночували, коли їхали проїздом зі Львова у Київ, зі Смиківців один боєць залишався там ночувати, - каже волонтерка. - На жаль, ми зараз можемо надавати допомогу більше заочно, бо приміщення не готове.

В майбутньому, за словами волонтерки, бійці зможуть тут повноцінно проходити реабілітацію -  буде спортзал, з ними працюватимуть масажисти, психологи.

- Вже багато спеціалістів зголосилися, що будуть з нами співпрацювати, тільки коли там буде готове приміщення, - каже Ольга Смик. - Ми будемо працювати з психологами, щоб воїни могли адаптуватися в мирному житті, щоб були збережені сім’ї, щоб вони знаходили роботу. Ми співпрацюємо з одним підприємством, які готові взяти на роботу воїнів після контузії, яких вже комісовано.

Тож волонтери запрошують всіх до співпраці надавати допомогу, і наголошують, щоб люди не забували, що воїнам після війни потрібна тривала допомога, як і після Афганістану.

Крім облаштування хостелу волонтери домовляються про стоматологічну допомогу бійцям з АТО, які приходять на ротацію, допомагають з встановленням статусу учасника АТО, особливо це актуальне для добровольців, і займаються організацією репетиторства для дітей бійців АТО, тому запрошують зголошуватися вчителів, які готові допомагати на волонтерських засадах.

Контактні телефони волонтерів хостелу– 066-679-74-19, 098-256-16-59.

Нові розрахункові карточки Лізи для поповнення:

- гривневий: 5168742321582763.
МФО банку 305299, КОД ОКПО отримувача 14360570
- валютний:
Beneficiary: Shaposhnik Elizaveta
Iban: UA143052990004731217107616862
Account: 4731217107616862.
bank of beneficiary: Privatbank,swift code PBANU2AX 
Intermediary bank:JP Morgan Chase Bank, swift code CHASUS33
Correspondent Account: 0011000080

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #будівельні матеріали

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...