• Головна
  • На Тернопільщині військомати розсилають «листи щастя» місцевим підприємствам (фото)
12:00, 12 лютого 2015 р.

На Тернопільщині військомати розсилають «листи щастя» місцевим підприємствам (фото)

Листи «щастя» розсилає місцевим підприємствам та організаціям Кременецька міська рада.

У них вимагають надати списки усіх працюючих, які є військовозов’язаними. Про це повідомляють активісти «Народної ради».

P.S. Вихідний номер та прізвище керівника затушовано задля безпеки надавача інформації, убезпечення від подальших переслідувань, пише Інфопростір.

На Тернопільщині військомати розсилають «листи щастя» місцевим підприємствам (фото) (фото) - фото 1

На Тернопільщині військомати розсилають «листи щастя» місцевим підприємствам (фото) (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #"листи щастя" #підприємства
Останні новини
ТОП новини
У травні в Україні вдарить потужний мороз, навіть експерти налякані такою температурою: гроза і град сунуть на тлі шквалів
Малюк, якого мама на Великдень покинула напризволяще, вже має ім'я і прізвище
Мороз вдарить раптово прямо завтра, в Україні такого стрибка температури не чекали: в якій області рине дощ і злива?
"120 000 гривень втратила жінка, яка хотіла придбати авто для ЗСУ": поліцейські Тернопільщини встановлюють особу афериста
Оголошення
live comments feed...