• Головна
  • В Тернопільській ОДА провели засідання на грані фолу та цинізму
14:30, 12 лютого 2015 р.

В Тернопільській ОДА провели засідання на грані фолу та цинізму

Проект обласної Програми запобігання і протидії корупції на 2015-2016 роки обговорили в ОДА.

Представники громадських організацій (частина з яких заявляє, що відстоює цінності Майдану!!!),  експерти, фахівці різних  галузей з розумним виглядом і без одних застережень слухали головуючого на засіданні заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леоніда Бицюру.

Нагадаємо, посадовець нещодавно на службовому автомобілі у вихідний день з сім’єю поїхав в сусідню область. Про це ніхто б не довідався, якби чиновник не потрапив у ДТП. У таких діях Леоніда Бицюри, схоже, ніхто не побачив корупційного діяння, принаймні у звіті прокуратури області чи не найбільшим корупціонером виявився лікар, який отримав цілих 100 грн «лівака».

І от чиновник, як ні в чому не бувало, розповідав присутнім про… боротьбу з корупцією.
«Корупція і хабарництво - це не просто явища, які призводять до зневіри і байдужості у суспільстві. Фактично це загроза національній економіці.  Тому до формування проекту Програми не маємо права підходити суто формально», – закликав на засіданні Леонід Бицюра.

Неперевершено!

Водночас чиновник визнав, що робота з виконання заходів обласної Програми запобігання та протидії корупції на 2013-2014 роки була недостатньою, тому, мовляв, при підготовці проекту нової антикорупційної Програми варто враховувати ці помилки.

«Я сподіваюся, що ми відпрацюємо проект нової Програми якомога краще, щоб вона дала реальний ефект», – без тіні знущання в голосі сказав присутнім Леонід Бицюра.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бицюра #корупція
Останні новини
Оголошення
live comments feed...