• Головна
  • У Тернополі одинадцятикласники змушені будуть складати ЗНО з української мови
20:30, 13 лютого 2015 р.

У Тернополі одинадцятикласники змушені будуть складати ЗНО з української мови

Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури у дві тисячі п’ятнадцятому році необхідно складати всім учням одинадцятого класу, щоб отримати атестат про середню освіту. Відтепер ЗНО – це одночасно і державна підсумкова атестація.

Цього року державну підсумкову атестацію у вигляді ЗНО складатимуть лише з української мови. Наступного року це нововведення стосуватиметься й інших предметів. «Така тенденція поєднання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання буде практикуватися і наступних років. Вже відомо, що наступного року таке запровадять з математики. Щодо цього року, то одною із найбільш важливих змін у є поєднання державної підсумкової атестації та ЗНО. Міністерство освіти і науки України визначило вже форму державної підсумкової атестації. Відтак всім, хто навчається у школах, ПТУ, технікумах, необхідно складати зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури для того, щоб отримати атестат», – розповів зз заступник директора Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з питань ЗНО Юрій Шайнюк.

Нагадаємо, раніше від зовнішнього незалежного оцінювання відмовлялися ті учні, які не планували вступати до вищого навчального закладу в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #ЗНО
live comments feed...