• Головна
  • На Тернопільщині створять резервну військово-медичну комісію
13:00, 15 лютого 2015 р.

На Тернопільщині створять резервну військово-медичну комісію

Виконувач обов’язків голови Тернопільської ОДА провів нараду з головними лікарями провідних лікувальних закладів області.

Участь у ній взяли директор департаменту охорони здоров’я ОДА Володимир Курило, головний лікар Тернопільської університетської лікарні Василь Бліхар та головний лікар Обласної психоневрологічної лікарні Володимир Шкробот.

Іван Крисак дав доручення зменшити терміни дообстеження, запровадити консилярні огляди.
«Під час мобілізації влада краю, військкомати та медичні заклади повинні працювати злагоджено, оперативно та об’єктивно, - наголосив Іван Крисак. – Також ми запроваджуємо роботу резервної воєнно-медичної комісії, яка контролюватиме роботу призовних комісій».

Директор департаменту охорони здоров’я ОДА Володимир Курило констатував, що у випадку необхідності додаткових обстежень, або консультативних висновків головних позаштатних спеціалістів організовуватимуть всебічне обстеження в найкоротший термін на базі обласних лікувально-профілактичних закладів.

«Якщо є скарги щодо роботи районних та міських медичних комісій, слід одразу повідомляти про них у департамент охорони здоров’я», - зазначив Володимир Курило.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #резервна воєнно-медична комісія
Оголошення
live comments feed...