• Головна
  • Якою буде доля тернопільської залізничної лікарні?
19:00, 15 лютого 2015 р.

Якою буде доля тернопільської залізничної лікарні?

Фінансування тернопільської залізничної лікарні за рахунок бюджету міста вже почалось, медики очікують на підтримку області.

Залізничну лікарню в Тернополі перевели на баланс міста та затвердили угоду між обласною та міською радами про співфінансування закладу. 

Працівники лікарні два місяці не отримували зарплати, існувала загроза вимкнення електроенергії та тепла. Тепер залізнична лікарня на балансі міста,  міська рада розпочала фінансування медичного закладу. Люди отримають заробітну плату, зможуть розрахуватись за комунальні послуги та працювати у штатному режимі, запевнив міський голова Тернополя Сергій Надал.  Працівники залізничної лікарні 2 місяці не отримували зарплати, там вимикали тепло, газ, електрику. В лікарні – 240 працівників, є ФАПИ в районах, в Чорткові – амбулаторія. Медичний заклад розрахований на 90 ліжок та 360 відвідувань вдень. Лікарню на баланс міста прийняли депутати Тернопільської міськради на позачерговій сесії, а також затвердили договір про міжбюджетний трансфер. Фінансування залізничної лікарні, поки що за рахунок міського бюджету, вже почалось, медики очікують на підтримку області.

– Розблоковані наші рахунки, це вже дуже добре, бо ми маємо можливість отримувати від страхових компаній гроші, маємо можливість гроші за платні профогляди отримувати, ну і, зрештою, виплатити гроші людям, які працюють. Але наразі тільки в місті, бо ті, що працюють по районах, ще не мають коштів. Тому дуже важливо, щоб область нам посприяла в тому, щоб ці кошти були передані, бо в разі не передачі тих грошей, а це 3,5 мільйони, ми доживемо тільки до травня, в кращому випадку до травня. А далі доля нашого закладу під знаком питання. Тому ми просимо, щоб це питання вирішилося якнайшвидше, – каже TV4 голова профспілкового комітету залізничної лікарні Леся Левицька.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільська залізнична лікарня
Оголошення
live comments feed...