• Головна
  • Тернопільський одіозний прихвостень «регіоналів» аж тепер зізнався про хабар у 20 тис. доларів
09:00, 16 лютого 2015 р.

Тернопільський одіозний прихвостень «регіоналів» аж тепер зізнався про хабар у 20 тис. доларів

Пояснити, чому в ПТУ №4 забрали стадіон під будівництво будинку вимагає в міністра освіти екс-директор училища, нещодавно "люстрований" дітьми у сміттєвому баку Павло Федик.

Про це йдеться у його зверненні, яке, як він запевняє на своїй сторінці в Фейсбуці, ним скеровано міністрові. Принагідно у зверненні Федик «скаржиться на важку долю» та «несправедливості».

«Зразу після лютневої революції-14 і Вашого приходу до влади, Ви, через свого заступника Полянського П., звільнили мене з посади директора Тернопільського вищого професійного училища №4 ім. Михайла Паращука. Нагадаю Вам події 20 березня минулого року. Десь о 7.30 ранку, перед будинком Міністерства Вас зустрів пікет із 8 осіб із плакатом «Геть регіонала Федика». Вашою реакцією на пікетувальників була переадресація їх до свого заступника Полянського П. Зустрітись із Вами чи Вашим заступником, я, як директор училища і депутат облради не зміг, мене просто не захотіли вислухати.
Засідання експертної кадрової комісії 20 березня 2014 р. мало проводитись з приводу листа Державної фінансової інспекції України від 16.12.2013 р. №03-14/1445, у якому повідомлялось про нестачу за результатами ревізії фінансово-господарської діяльності ТВПУ №4 ім. М.Паращука за період з 01.07.2011 по 01.05.2013 р. товарно-матеріальних цінностей на суму 272,6 тис. грн., який, як мені відомо, так і не був розглянутий. Нестача виникла до мого призначення, за час керівництва колишнього директора Півторака, але порушення довелось усувати мені.
Відповіді на листа на Ваше ім’я, від 20 березня 2014 р, у якому я пояснював ситуацію, яка склалась в училищі, я так і не отримав. Прокуратура вже мала б мати до Вас претензії, якби я писав скарги, а не відправився після звільнення з роботи добровольцем в АТО…
Звертаю Вашу увагу на те, що 12.12.2014 р., коли я зʼявився в училищі, сподіваючись на добровільне виконання рішення Апеляційного суду про поновлення мене на роботі, учні училища, підбурювані майстрами-членами профкому, закинули мене в смітник. Кадри цього злочину проти мене, порушення педагогічної етики демонструвались на вітчизняних та зарубіжних ТВ, розповсюджені в Інтернеті. Причиною цього, як пояснюють учні, є те, що я забороняв їм участь у Майдані, вимагав здавати благодійні внески, нічого не зробив за ці кошти, що безперечно є неправдою.
Так званим «педагогам», які робили «люстрацію» учнівськими руками, добре відомо, що працювати в училищі мені залишалось трохи більше місяця, адже у лютому 2015 р. у мене закінчувався контракт. Тому справжня ж причина мого звільнення і кидання в смітник інша.
Як тільки я був призначений директором училища, мій заступник (засуджений за хабарництво і член профкому) Грищук І.М. привів до мене керівника будівельної установи, яка розпочала будівництво 270 квартирного будинку на території стадіону училища. Мені було обіцяно хабар – 20 тис. доларів, за те, щоб я не «чіпав» цю тему. Проте я не міг з цим погодитись, адже училище без стадіону не відповідає вимогам Міністерства, і неодноразово звертався до Міносвіти і науки України, Управління СБУ в Тернопільській області, Фінансово-контрольне управління з інформацією про незаконність такого будівництва, а взимку, перед своїм звільненням почав юридичну процедуру відсудження стадіону на користь училища. Проте, зацікавлені особи, підбурили трудовий колектив, нове керівництво Міністерства освіти і науки України, а тепер вже й учнів…
У зв’язку з цим, надсилаю Вам депутатське звернення, у якому вимагаю надати відповідь про реакцію Міністерства освіти і науки України на той факт, що в училища, його учнів було протизаконно вилучено стадіон, і які дії Ви, як посадова особа, вчинили у цій ситуації», – оприлюднив свої роздуми Федик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Павло Федик #звернення
Оголошення
live comments feed...