• Головна
  • На Тернопільщині з невідомих причин горіла вантажівка
09:30, 16 лютого 2015 р.

На Тернопільщині з невідомих причин горіла вантажівка

14 лютого о 11:25 на автодорозі Тернопіль-Хмельницький, поблизу смт. Підволочиськ, виникла пожежа колеса причепа вантажного автомобіля  «MAN».

На подію негайно відреагували працівники поста Державтоінспекції, що перебували неподалік. За допомогою вогнегасників вони оперативно, до прибуття пожежно-рятувального підрозділу, ліквідували загорання, не дозволивши полум’ю розповсюдитись.

Внаслідок пожежі знищено колесо. Причина загорання та матеріальні збитки встановлюються.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #пожежа #вантажівка
ТОП новини
"До такої ціни українці не готувалися, оприлюднено тариф на газ з 1 листопада": названо нові ціни для простих людей
Посилення мобілізації та зниження мобілізаційного віку, на вулиці по чоловіків виходять не лише ТЦК: мобілізація по-новому
У який період доби працівники ТЦК припиняють розшуки ухилянтів: несподіване одкровення військового
Медики б’ють на сполох: дітей масово госпіталізовують на Тернопільщині через цю недугу
Оголошення