• Головна
  • Янукович зізнався, що списував у школі
14:39, 1 вересня 2011 р.

Янукович зізнався, що списував у школі

Президент також поспілкувався з першокласниками на їхньому Першому уроці. «Я вітаю вас зі святом і бажаю, щоб ви навчалися та отримували від цього задоволення», – сказав він.

Президент України пам’ятає свій перший день у школі і свого першого вчителя. За словами В.ЯНУКОВИЧА, він з ним «до цього часу тримає зв’язок», - передає  УНІАН, На запитання журналістів, чи списував він у школі, В.ЯНУКОВИЧ сказав: «Як і всі: списував, давав списувати, по-різному було». За словами Президента, серед його улюблених предметів у школі були математика та фізика.

Вітаючи школярів, їхніх батьків і вчителів із Днем знань, глава держави зазначив, що сьогоднішнє свято в Україні відзначатимуть у майже 20 тисячах шкіл, де навчатимуться більше 4 мільйонів учнів. Уперше до школи цього року йдуть понад 400 тисяч дітей. «Я хотів би побажати, щоб цей навчальний рік був добрим», – сказав В.ЯНУКОВИЧ.

Президент України окремо відзначив, що за практично в усіх школах нашої держави будуть обладнані сучасні медпункти, співробітники яких стежитимуть за здоров’ям дітей.

А першокласникам Перзидент сказав: «Я вітаю вас зі святом і бажаю, щоб ви навчалися та отримували від цього задоволення».

Янукович зізнався, що списував у школі, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...