• Головна
  • У Тернополі виготовили мегавалентинки для українських бійців
09:00, 17 лютого 2015 р.

У Тернополі виготовили мегавалентинки для українських бійців

Серця – для солдатів. Мегавалентинки для українських бійців тернополяни вздовж і впоперек розписали побажаннями на День Валентина. Їм бажали перемоги, сил та повертатись пошвидше до люблячих сердець.

На Театральному майдані Тернополя – 25 сердець. Число символічне – області України та Крим. На цих мегавалентинках тернополяни залишили свої побажання для українських солдатів.

– Першими, хто залишив свої відгуки, це були школярі, які так щиро, по-дитячому, написали, що повертайтеся додому, Герої не вмирають, Ви наші Герої і так далі. І були також старші люди, які зі сльозами на очах залишали свої побажання, досить таки об’ємні, змістовні, – розповідає тв4 голова тернопільської ТОГО “Справа честі” Микола Сиверин.

Організатор акції Микола Сиверин пригадує, що особливо розчулювали мами, які пояснювали для своїх діток, що та для кого пишуть.

– Для тих дядь, яких показують по телевізору, які зі зброєю в руках боронять наше мирне небо, вони сьогодні залишають надписи на цих серцях, – каже Микола Сиверин.

Ці серця запакують, і разом із іншими речима передадуть на фронт.

– На наступний тиждень їх, можливо, почнем розвозити. По можливості – в різні частини. В які саме – я ше не знаю. Тобто, куди можна буде доїхати, туди хлопці доїдуть, довезуть і обов’язково передадуть, – каже заступник голови ГО “Автомайдан” Тернопіль Роман Саган.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #мегавалентинка #побажання
Оголошення
live comments feed...