Чи втримається на посаді прокурор Тернопільщини?

Перевірку діяльності обласних, міських і районних прокурорів під час Революції гідності зініціював новопризначений Генеральний прокурор України Віктор Шокін.

Відповідне доручення він дав на оперативній нараді щодо стану досудового розслідування кримінальних проваджень, пов’язаних з розслідуванням злочинів вчинених під час Революції гідності, а також виконання органами прокуратури вимог Закону України «Про очищення влади».

Правда проводити дану перевірку доручено… самим обласним прокурорам.

Генпрокурор зобов’язав їх у тижневий строк дати оцінку діяльності кожного підпорядкованого прокурора у період подій, які відбувались на Майдані.

«Потрібно у кожному окремому випадку провести службове розслідування щодо ролі працівників обласних і інших прокуратур за весь період Революції гідності. Перевірте усіх, хто, можливо, був причетний до переслідувань. Ніхто не повинен уникнути відповідальності. В першу чергу, виявити осіб з числа керівників обласного рівня, а не «стрілочників», - наголосив Віктор Шокін.

Нагадаємо, в період буремних для українського суспільства подій нинішній прокурор області Юрій Гулкевич очолював Бучацьку районну прокуратуру і оскаржував в суді рішення місцевих органів самоврядування, які йшли в розріз з позиціями режиму Януковича.

Цікаво, чи зізнається він про це Генпрокурору?

Гулкевич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі