• Головна
  • Тернопільські депутати виділили 750 тис. гривень на відновлення центру водних видів спорту
18:00, 17 лютого 2015 р.

Тернопільські депутати виділили 750 тис. гривень на відновлення центру водних видів спорту

У Тернополі відновлять Центр водних видів спорту. На це Тернопільська обласна рада виділила 750 тис. грн, повідомив виконувач обов’язків заступника Тернопільської облдержадміністрації Іван Бабійчук.

За словами заступника директора департаменту-начальника управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Віталія Тріля, передовсім проведуть роботи з чистки русла та відновлення конструкцій, які нададуть можливість проведення на базі Центру різноманітних чемпіонатів.

«Проект передбачає реконструкцію гідротехнічної споруди, пішохідного мосту та укріплення берега, - розповів Віталій Тріль.  – Вздовж каналу буде побудовано причали, велосипедну доріжку, споруджено фінішну та стартові вишки на відмітках 200, 500 та 1000 метрів, трибуни для глядачів на одну тисячу глядачів, службові приміщення для суддів, представників ЗМІ, тренерів та обслуговуючого персоналу, актовий зал. Спортивний об’єкт міститиме складські приміщення для спортивних та моторних човнів, бокси для команд-учасниць, місця для урочистих подій, стоянок автомобілів, інженерні комунікації, під’їзні дороги, готель та котедж ний комплекс, кафе-їдальню, стадіон, спортивний комплекс із ігровими та тренажерними залами, спортивні та ігрові майданчики».

У свою чергу, Іван Бабійчук відзначив, що розбудова зазначеної спортивної споруди відповідно до світових стандартів сприятиме розвитку у країні загалом та Західному регіоні зокрема, дитячо-юнацького та резервного спорту, спорту вищих досягнень, підготовки національних збірних команд з веслувальних видів спорту, риболовного спорту, а також проведенню спортивних змагань міжнародного та національного рівня.

Так, за його словами, відповідно до рішення Міжнародної асоціації  риболовного спорту та Всеукраїнської федерації риболовного спорту у 2016-2017 роках в Тернополі відбуватиметься  Чемпіонат світу з риболовного спорту та Чемпіонати України.

«У 2015-2018 роках планується проведення низки міжнародних та всеукраїнських змагань, а саме чемпіонату Європи серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное, етапів Кубка світу з канополо, Чемпіонату Європи з веслування на драгонботах чемпіонатів України з веслувальних видів спорту, спільно з Міжнародною федерацією каное, Європейською асоціацією каное, Федерацією каное України, Всеукраїнською федерацією канополо та  Федерацією України з веслування на драгонботах», - резюмував Іван Бабійчук.

Довідково: Веслувальний канал в Тернополі був збудований у 1985-1990 роках. Готовність об’єкту складала 80-90%. В період з 1992 по 1997 роки на території веслувального каналу в Тернополі проходили НТЗ збірної України для підготовки до міжнародних та всеукраїнських змагань, проводилась Міжнародна регата пам’яті олімпійської чемпіонки Ю.Рябчинської з участю спортсменів Угорщини, Румунії,Словаччини, Польщі, Литви, Латвії, Білорусі, Молдови, Казахстану, а також Чемпіонатам України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #центр водних видів спорту #гроші
live comments feed...