• Головна
  • Як на Тернопільщині вирішуватимуть проблему стихійних сміттєзвалищ?
20:00, 17 лютого 2015 р.

Як на Тернопільщині вирішуватимуть проблему стихійних сміттєзвалищ?

Меморандум про співпрацю підпишуть Тернопільська обласна державна адміністрація та державне підприємство «Укрекоресурси». 

«Питання несанкціонованих сміттєзвалищ надзвичайно актуальне для нашої області, адже на Тернопільщині таких більше 500, - зазначив Іван Богданович. – Я готовий вести перемовини щодо їх упорядкування та робити все для того, щоб покращити екологічну ситуацію краю. Ми йдемо до Європи і маємо відповідати вимогам Європейського Союзу у всіх параметрах. На мою думку сміттєочисні лінії потрібно встановити не лише біля Тернополя, а і в районах, наприклад в Бережанському та Козівському».

За словами заступника директора державного підприємства «Укрекоресурси» Віталія Олексієнка, підприємство за державні кошти може встановити сміттєсортувальну лінію, потрібно лише визначити місце.  

«Як варіант ми розглядаємо Малашівське сміттєзвалище, однак полігон не санкціонований, якщо в перспективі його не зможуть оформити то це гроші викинені намарно, - зауважив Віталій Олексієнко. – Ми вже придбали сміттєсортувальну лінію, вона знаходиться у Львові, але її готові привести і встановити де потрібно у вас в області. Сміттєсортувальна лінія дозволить відсортувати шкідливі полімери, метали, папір і зменшити об’єм сміття на половину. Звалище зменшується за об’ємом. За 5 років можна повністю налагодити процес переробки сміття, без залучення великих коштів».

В результаті розмови представники підприємства «Укрекоресурси» та виконувач обов’язків голови домовилися про підписання меморандуму про співпрацю

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина,проблема стихійних сміттєзвалищ

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" обманув усіх, гидка здатність вірусу нарешті проявилася": лікарка про небезпеку, яку несуть діти батькам
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
Оголошення
live comments feed...