• Головна
  • Тернополяни все більше надають перевагу електротранспорту
10:00, 18 лютого 2015 р.

Тернополяни все більше надають перевагу електротранспорту

Так, за січень 2015 року пасажиропотік у тролейбусах зріс на 18% порівняно з січнем 2014 року.

Останні роки цей вид транспорту у Тернополі успішно розвивається. Зокрема, цього року КП «Тернопільелектротранс» планує отримати прибуток у розмірі 23 тисячі 900 гривень. Щоправда, цифра ця стане реальністю, якщо держава виконає свої зобов’язання щодо компенсування пільгового проїзду. А практика останніх років показує, що ці зобов’язання держава не виконує.

- Якби в цьому році держава компенсувала нам пільговий проїзд у розмірі 1,7 мільйонів гривень, то ми б мали 800 тисяч прибутку, – зазначив під час затвердження фінансового плану підприємства Андрій Мастюх, керівник КП «Тернопільелектротранс». – У минулому році план по пасажирах, завдяки тому що були придбані великогабаритні тролейбуси, ми перевиконали на 10%. Цей показник взяли до уваги і на цей рік. В той же час, складаючи наш фінансовий план, ми не брали до уваги тролейбуси, які будуть придбані у цьому році, і те що зростуть тарифи на перевезення у маршрутках.

Цього року місто має намір придбати ще десять чеських тролейбусів, які були у користуванні. Попри те, що вартість транспорту змінилася, у зв’язку із ростом курсу євро, у міськраді не планують зменшувати кількість замовлених тролейбусів, повідомляє зз.

- Плануємо до кінця цього року придбати 10 тролейбусів, – каже Ігор Мединський, начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку міськради. – Є домовленості з чеськими постачальниками, і на це передбачені кошти у бюджеті. Перші тролейбуси ми чекаємо на початку другого кварталу. Вартість тролейбусів зросла, адже планувалося їх придбання по курсу 17 гривень за євро, а зараз він значно вищий, але все одно ми плануємо закупити 10 одиниць цього виду транспорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #тролейбус
Оголошення
live comments feed...