Прокуратура запевняє, що провокацій в Тернополі не готувала

Прокуратура Тернопільщини запевняє, що оприлюднені «Самообороною Тернопільщини» дані про начебто підготовку провокацій щодо членів організації правоохоронними органами не відповідають дійсності.

«На одному з сайтів інтерент-видань опубліковано відкрите звернення до прокурора Тернопільської області та в.о. началька обласної міліції, у якому керівник громадської організації оприлюднив інформацію про нібито підготовку правоохоронними органами провокацій з метою дискредитації очолюваної ним громадської організації та її активістів.

Повідомляємо, що прокуратура Тернопільської області не здійснює нагляду чи контролю за діяльністю представників Самооборони Майдану Тернопільщини чи будь-якими іншими громадськими організаціями чи активістами, а лише виконує свої функції, передбачені Конституцією України та Законом України «Про прокуратуру».

Будь-яких нарад, де б розглядались питання втручання в діяльність громадських організацій, у приміщенні прокуратури Тернопільської області не проводилось», – запевнили в прокуратурі.

Нагадаємо, нещодавно представники «Самооборони» спільно з Правим сектором палили шини перед прокуратурою на знак протесту, що активістів, які влаштували «сміттєву люстрацію» кременецьких суддів хотіли взяти під домашній арешт.

прокуратура Самооборона
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі