• Головна
  • Прокуратура запевняє, що провокацій в Тернополі не готувала
10:45, 18 лютого 2015 р.

Прокуратура запевняє, що провокацій в Тернополі не готувала

Прокуратура Тернопільщини запевняє, що оприлюднені «Самообороною Тернопільщини» дані про начебто підготовку провокацій щодо членів організації правоохоронними органами не відповідають дійсності.

«На одному з сайтів інтерент-видань опубліковано відкрите звернення до прокурора Тернопільської області та в.о. началька обласної міліції, у якому керівник громадської організації оприлюднив інформацію про нібито підготовку правоохоронними органами провокацій з метою дискредитації очолюваної ним громадської організації та її активістів.

Повідомляємо, що прокуратура Тернопільської області не здійснює нагляду чи контролю за діяльністю представників Самооборони Майдану Тернопільщини чи будь-якими іншими громадськими організаціями чи активістами, а лише виконує свої функції, передбачені Конституцією України та Законом України «Про прокуратуру».

Будь-яких нарад, де б розглядались питання втручання в діяльність громадських організацій, у приміщенні прокуратури Тернопільської області не проводилось», – запевнили в прокуратурі.

Нагадаємо, нещодавно представники «Самооборони» спільно з Правим сектором палили шини перед прокуратурою на знак протесту, що активістів, які влаштували «сміттєву люстрацію» кременецьких суддів хотіли взяти під домашній арешт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокуратура #Самооборона
Останні новини
Оголошення
live comments feed...