• Головна
  • У Тернополі собівартість перевезення у маршрутках – 3, 80 при вартості дизпального 19, 80
11:15, 19 лютого 2015 р.

У Тернополі собівартість перевезення у маршрутках – 3, 80 при вартості дизпального 19, 80

Перевізники неодноразово зверталися до міської ради, щоб внести на розгляд виконавчого комітету проект рішення щодо затвердження нового тарифу на перевезення.

Як відомо, з першого березня тариф на проїзд у маршрутних таксі становитиме 3 гривні. Але на цьому подорожчання проїзду в маршрутках може не завершитися. Адже пальне постійно зростає в ціні.   

“Тариф на дизельне пальне, від якого перевізники  дуже залежні, становить в межах 22 гривень. Є тенденція, що вартість дизельного пального буде зростати. Зрозуміло, що дорожчає енергоносій і відповідно усе решта продукція, ціни на запасні частини теж зросли”, – каже начальник управління транспорту міської ради  Ігор Мединський.  

“Було проведено неодноразову експертизу, що стосується поданих перевізниками розрахунків на тариф. Остання з цих експертиз була, коли вартість дизельного пального становила 19 гривень, 80 копійок. Управління економіки  провело незалежну, прискіпливу процедуру перевірки і розрахунків змін цих тарифів. При вартості дизельного перевезення 19, 80 вийшли на собівартість перевезення у автобусних маршрутах – 3 гривні 80 копійок. Сьогодні маємо 22 гривні (ціна на бензин – ред.) і тенденція подорожчання продовжуються”, – заявив на телеканалі ІНТБ Ігор Мединський. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #маршрутки #тариф
live comments feed...