• Головна
  • Якщо хочеться справжнього м’яса – тернопільські бійці АТО виходять на полювання
17:00, 19 лютого 2015 р.

Якщо хочеться справжнього м’яса – тернопільські бійці АТО виходять на полювання

Володимир Яніга  з Тернополя, який служить у Вуглегірську Донецької області каже, що переважно бійців АТО забезпечують волонтери. З харчуванням, говорить, нормально, але потрібна зброя.

Володимир працював у правоохоронних органах. Мобілізували чоловіка у серпні. У Вуглегірську, де служить чоловік, наприкінці січня розгорілися запеклі бої з сепаратистами і російськими бойовиками.

Володимир приїхав у відпустку і незабаром повернеться до побратимів.

– Нічого особливого везти не буду, за винятком тих речей, які були втрачені під час виходу з оточення у Вуглегірську. Руйнування були страшні, все, що у мене залишилось, це особиста зброя, військова амуніція та речі, які були на мені. Все інше було втрачене безповоротно.

– На 80 відсотків наш підрозділ, як не сумно це визнати, забезпечують саме волонтери і лише відсотків 15 – держава, решту укомплектовуємо за свій рахунок.

Як повідомляє боєць, мало новітнього озброєння. Те озброєння, яке є – застаріле, нові види зброї на передову потрапляють у надзвичайно малій кількості. З харчуванням проблем нема. Якщо хочеться справжнього м’яса – бійці виходять на полювання.

– У нас звичайні армійські харчі, якими забезпечують волонтери та держава. Консерви зі свинини чомусь заборонені ще з радянських часів, а з яловичини практично їсти неможливо, оскільки там комбіжир та низькосортне м’ясо з жилами та кістками. Тому, періодично, ми виходимо на справжнє полювання, і якщо мисливська вдача всміхнеться, можемо поласувати м’ясом зайців, косуль, а інколи й змій. Та все це за бажанням, в основному всього вистачає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #бійці АТО #полювання
live comments feed...