• Головна
  • Тернополяни протестували проти будівництва торгового центру біля залізничного вокзалу
19:30, 19 лютого 2015 р.

Тернополяни протестували проти будівництва торгового центру біля залізничного вокзалу

Сьогодні, 19 лютого, у Тернополі протестували проти будівництва торгового центру на площі біля головного залізничного вокзалу. Мешканці прилеглого до будівництва будинку вважають, що через будівельні роботи може постраждати їхнє помешкання.

Будівельний паркан на вулиці Хмельницького з’явився півтора тижні тому. Мешканці сусідньої з новобудовою багатоповерхівки одразу забили на сполох. Сьогодні вони вийшли до місця, де планується будівництво, щоб висловити свій протест проти забудови, передає Зік

«Ми не були попереджені про початок будівництва і категорично проти цього. Ми навіть спеціальне звернення підготували і підписи зібрали», – повідомила мешканка цього будинку Марина Яворська.

Про недоцільність такої новобудови в історичній частині міста заявив також колишній голова Тернопільської організації Спілки архітекторів України Анатолій Водоп’ян.

«Ви бачили, щоб у Львові чи Києві в радіусі півкілометра від вокзалу будували якісь торгові точки? Це неприпустимо. Після забудови виходить, що майдан перед вокзалом стає внутрішнім двором торгового центру. Такі забудови не лише несуть шкоду сусіднім будівлям, але й спотворюють місто», - зазначив Анатолій Водоп’ян.

Однак виконроб будівництва заявив, що забудовник має усі відповідні дозволи, тому роботи зі спорудження торгового центру будуть продовжуватися.

«Замовником будівництва є КП «Підприємство матеріально-технічного забезпечення Тернопільської міської ради». У нас є всі дозволи з підписами і печатками від 25 грудня 2014 року. Торговий центр вписується в архітектурний ансамбль і вокзалу, і прилеглої  території», - зазначив прораб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополяни #протест #будівництво торгового центру біля залізничного вокзалу
live comments feed...