• Головна
  • На Тернопільщині для вручення повісток починають розшукувати переселенців зі сходу
10:30, 24 лютого 2015 р.

На Тернопільщині для вручення повісток починають розшукувати переселенців зі сходу

В рамках четвертої хвилі мобілізації на Тернопільщині повістки вручено 10-ом  переселенцям зі сходу.

«За офіційними даними, на території області поживають 140 чоловіків, які прибули зі сходу України. Ми знайшли тільки 10, вручили їм повістки. За рештою адрес ми чоловіків не виявили, тому повістки вручити не змогли. Жінки запевняли, що їх чоловіки поїхали в Горлівку, в Луганськ, інші населені пункти Донбасу, звідки вони прибули», – розповів виконувач обов’язків військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату Володимир Катинський.

Водночас нардеп Олег Барна, який був присутні на прес-конференції комісара, зауважив, що ще потрібно вивчити доречність відправки в зону АТО переселенців з Донбасу.

«Ми знаємо, які в них настрої і на кого б вони там працювали. Я вважаю, що в кого антиукраїнські настрої – тих взагалі треба позбавити статусу громадянина, хай вони будуть просто жителі. Але не впливатимуть на усі виборчі процеси. Також не потрібно спішити давати їм тут прихисток чи купувати будинки для них, як дехто пропонує. Вони самі дозволяють собі купувати квартири і ще питання, звідки у них такі гроші», – сказав нардеп.

Для виконання планів з мобілізації, на його думку, варто вдаватися до більш радикальних дій.

"Я б казав на виїзді з Тернополя усіх перевіряти і вручати повістки, в тролейбусах. Методів вручення повісток є багато. Але з іншого боку, яка потім буде користь на фронті з такого бійця? Хай би хоч техніку ремонтував. Але це ненормально, коли жлоб в 45 років тікає, а 21-річного призивають. У нас має бути презирство до тих, хто переховується від мобілізації. Бо це не є люди", – вважає Олег Барна.

Нагадаємо, план призову в області виконаний на 60%. В розшуку для вручення повісток перебуває уже понад 25 тис. жителів області, які уникають отримання повісток.

Нещодавно двох з них виявили на кордоні при спробі виїхати з країни, де і вручили повістки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мобілізація #АТО
live comments feed...