• Головна
  • Зміни у законодавстві: до армії тепер забиратимуть і тих тернополян, яких раніше не брали
12:00, 24 лютого 2015 р.

Зміни у законодавстві: до армії тепер забиратимуть і тих тернополян, яких раніше не брали

Українців тепер призиватимуть в армію з 18-ти років, а не з 20-ти. При цьому право на відстрочку скасували для багатьох чоловіків.

Про дані зміни у законодавстві розповів начальник відділу комплектації та призову Тернопільського облвійськкомату Олег Денисюк.

«Тепер паралельно з мобілізацією людських і транспортних ресурсів, буде здійснюватися призив на строкову військову службу громадян чоловічої статі, які у період призову досягнуть, або які досягнули 18 років. Це не означає, що 18-річні підуть воювати, їх не скеровуватимуть в батальйони. До війська братимуть уже з 20-ти років», – розповів Денисюк.

Він також розповів, що є зміни і щодо відстрочок від несення служби.

Зокрема, особи, які займалися фермерською діяльністю, раніше мали відстрочку на 3 роки. Тепер цього не буде. Позбавили права на 1-річну відстрочку і працівників ПТУ, які раніше могли скористатися нею для професійної діяльності.

«Кандидати в народні депутати, а також депутати місцевих рад позбулися права на відстрочку. Вчителі і медики тепер матимуть право на відстрочку лише за умови, що працюють в сільській місцевості», – повідомив Олег Денисюк.

Зробили зміни і для опікунів, оскільки зараз чоловіки масово почали оформляти на себе опікунство за хворими чи престарілими. Тепер статус опікуна визнають лише за умови, що опікун є офіційно працевлаштований.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мобілізація
Оголошення
live comments feed...