• Головна
  • Тернопільське СБУ виявило чергових казнокрадів
11:30, 6 вересня 2011 р.

Тернопільське СБУ виявило чергових казнокрадів

У Тернопільській області співробітники СБУ викрили механізм привласнення коштів з державного бюджету України, що призначалися для освітянських закладів.

Встановлено, що одне з приватних підприємств Івано-Франківської області, вигравши тендер, зобов’язалося поставити для шкільних закладів освіти 380 тонн вугілля певних якісних показників на загальну суму близько 980 тисяч гривень.

Однак, під час проведення документальної ревізії фінансово-господарської діяльності районного відділу освіти було встановлено, що приватне підприємство постачало кам’яне вугілля, якісні показники якого не відповідають тендерній документації та умовам укладеного договору. У такий спосіб державі було завдано збитків на суму понад 310 тисяч гривень.

Слідчим відділом УСБУ в Тернопільській області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України, повідомили в прес-центрі СБ України.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"З 1 вересня ТЦК шукатиме першочергово 30 тисяч чоловіків із цими ознаками, їх призвуть на війну": мобілізація і ВЛК
"Зливи та грози ідуть в Україну, осіння погода суне з похолоданням": синоптики сказали, коли відступить аномальна спека
"Пенсії в Україні з 1 вересня підвищать 3-м категоріям українців": кому перерахують виплати вже скоро
Українців, які користуються газом, змусять заплатити до 2000 грн: починаються перевірки простих громадян
Оголошення