• Головна
  • Півсотні бійців спецбатальйону «Тернопіль» повернулися із зони АТО
12:00, 25 лютого 2015 р.

Півсотні бійців спецбатальйону «Тернопіль» повернулися із зони АТО

П’ятдесят бійців спецбатальйону міліції «Тернопіль» повернулося додому. Більше місяця вони несли службу у зоні проведення антитерористичної операції.

Одне з основних завдань, яке хлопці виконували там – це охорона громадського порядку. В їхні обов’язки входив розшук диверсійних груп, перевірка документів, недопущення перевезення зброї, боєприпасів, проникнення на територію України сепаратистів та осіб, які перебувають в розшуку.

- Бійці добросовісно виконали поставлені перед ними завдання, – зазначив заступник начальника УМВС України в Тернопільській області Олег Ляхович. – До кінця тижня вони будуть відпочивати, а з наступного понеділка приступлять до виконання службових обов’язків по місцю дислокації у Тернополі.

На хлопців, окрім побратимів, чекали рідні та близькі. Бійців зустрічали з українською символікою. Рідні не стримували сліз. Дружини та матері героїв розповіли, що попри хвилювання вірили – чоловіки приїдуть живими та здоровими. Щодня молилася за щасливе повернення сина Людмила Косолапова. Жінка рахувала дні до зустрічі із найріднішою людиною.

- Важко передати словами те, що я відчуваю. Це і радість, і хвилювання водночас. Ми, матері та дружини, разом проводжали хлопців тоді і разом зустрічаємо їх сьогодні. Мій чоловік загинув в Афганістані, тому мені було дуже боляче та важко відпускати дитину в зону АТО. Я виховала хорошими людьми сама двох синів. Дякую Богу, що вони захищають свою країну, нашу Україну.

Переживала і чекала на повернення тата зі сходу і Катерина. Дівчинка засинала та прокидалася з думками про нього. Підтримували її кожного дня однокласники та вчителі, але найбільше – найближча подруга.

- Я дуже сильно чекала свого тата. Він до мене дзвонив, я за нього переживала. Засинаючи, завжди думала про нього. Я вчора похвалилася у школі, що мій тато, нарешті, повертається додому.

Хлопці зізналися, що почуваються втомленими, але щасливими, що повернулись живими і здоровими. Після кількох днів відпочинку бійці повернуться до виконання своїх безпосередніх обов’язків по охороні громадського порядку в обласному центрі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Півсотні бійців спецбатальйону «Тернопіль» #зона АТО
Оголошення
live comments feed...