• Головна
  • Відома телеведуча Ольга Герасим’юк розповіла про героїню з Тернопільщини
15:30, 25 лютого 2015 р.

Відома телеведуча Ольга Герасим’юк розповіла про героїню з Тернопільщини

Відома телеведуча та перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк чула легенди й уявляла амазонкою Аллу Борисенко (Чонгар) з Тернопільщини.  Нагадаємо, жінка – 37-річна мати трьох дітей. Бере участь у звільненні військовополонених, шукає і ховає вбитих.

– Всі знають Аллу Позивний Чонгар. Я чула про неї легенди й уявляла амазонкою… Це вона вивозить з поля бою “двохсотих”, вона обмінює тіла сепаратистів на тіла наших… Вона встановлює загиблих, навіть, коли їх не впізнати нікому. Вона хапає виставлені сепаратистами гроби з нашими, тікає під кулями й потім відкриває ті гроби з саперами – там бувають міни. Була міна зашита навіть в тілі одного бійця, переданого в обмін. Вона плаче, лише, коли ніхто не бачить, ходить по кімнаті і кричить-кричить… Вона вивозить дітей і стариків із зони… І живих, і мертвих… В її телефоні – так і перемішані фото живих і мертвих, і про всіх вона говорить однаково, як про рідних… А раніше боялася навіть підійти до похоронної процесії, – пише Ольга Герасим’юк в себе на сторінці.

Алла розказувала Ользі, що тепер вірить у сни, в знаки, в передчуття… Навіть її машина відчуває небезпеку й раптом скидає швидкість сама, коли чує щось… І тоді треба повертати назад – бо їхати не буде, пише Доба.

- В дитинстві їй приснився сон – ніби вона збирає на полі тіла… І особливо одного запам’ятала – в нього були голубі очі. Вона все життя не знала, до чого то було… Недавно вивезла “двохсотого” з такими ж очима. На прощання вона шепнула: “і колись я батькам сказала- та я познайомлюся з Герасим’юк колись, тільки це буде на ріці!;) озирніться!” Я озирнулася – за нами, внизу, блищали води, вже дуже весняні, – ріка… І в мене таке відчуття, що ми вже знайомі були давно-давно…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #Ольга Герасим`юк
Останні новини
Оголошення
live comments feed...