• Головна
  • Нардеп з Тернопільщини пропонує забирати в армію «мажорних» пенсіонерів, а окремих війтів карати
14:30, 26 лютого 2015 р.

Нардеп з Тернопільщини пропонує забирати в армію «мажорних» пенсіонерів, а окремих війтів карати

Придивитися до якісних фахівців, які зможуть прислужитися в армії, закликав військкомат Тернопільщини нардеп Олег Барна.

Він переконаний, що область має хороший потенціал для поповнення армії досвідченими чоловіками.

«У нас є воєнний резерв: це і податкова міліція, і прокуратура. Вони проходили відповідну бойову підготовку, мають пільгові пенсії. Зараз вони мають відпрацювати ці пільгові пенсії, які їм надала держава. Коли держава в небезпеці вони мають як ніхто стати на захист», – вважає Олег Барна.

Він також зазначив, що планується перегляд військових звань, які зокрема дають і пільги.

«Будемо переглядати звання генералів, які вони здобули «на паркеті», а не завдяки практиці і своїй компетентності», – каже нардеп.

Він також висловився за доцільне перевірити усіх тих, хто уже має військовий квиток, мовляв, дехто його міг просто купити.  

Ще народний депутат ратує за притягнення до відповідальності сільських голів, які ускладнюють мобілізацію у своїх населених пунктах і прикривають юнаків, які ухиляються від отримання повісток.

«Багато сільських голів звинувачують  владу з політичних аспектів і хочуть використати нинішню ситуацію для політичних дивідендів. Вони не розуміють, що у нас ворог на порозі. Вони ніби в космосі живіть. Їх треба усунути з посади, а може і діяти більш жорстко. Якщо вони підпільні міліонери, а не можуть дати кілька тисяч гривень на АТО, як обіцяли, то ним має займатися СБУ», – переконаний Олег Барна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#армія #АТО
live comments feed...