• Головна
  • У Тернополі біля Ставу викладуть писанку
18:30, 26 лютого 2015 р.

У Тернополі біля Ставу викладуть писанку

5 млн грн передбачено у міському бюджеті на завершення робіт по облаштуванню набережної, кажуть в міському управлінні ЖКГ.

 - За ці кошти ми маємо змінити покриття на відрізку від ресторану "Максим" до Надставної церкви, - каже начальник міського управління ЖКГ Микола Лесів. - А також замінити огорожу біля озера та укріпити берегову лінію на цій ділянці.

Окрім того минулого року на набережній було встановлено хрест, біля якого традиційно збираються священнослужителі міста, аби освятити воду, та на річницю Хрещення Київської Русі. Тому також будуть проводитися роботи по облаштуванню цього місця, пише 20хвилин.

  - Постамент хреста було залито у вигляді яйця, - каже пан Лесів. - Тож ми плануємо прикрасити його різнокольоровою плиткою традиційними українським орнаментом.

Проект оздоблення наразі розробляється, розповів пан Лесів.

Завершити усі запланові роботи мають до Дня міста, оскільки саме тоді розпочинаються традиційні водо-моторні змагання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #писанка #бюджет #ЖКГ
ТОП новини
"ТЦК шукають цих чоловіків з перевірками, з 1 вересня призвуть людей із 7-ма ознаками": їх мобілізують першочергово
"ТЦК хоче масово призвати цю категорію чоловіків, з 1 вересня їх першочергово мобілізують": посилена мобілізація, повістки
Ззовні - палац, а всередині - радянська адмінбудівля: на Тернопільщині є унікальний "діснеївський" замок
Град і жахливі шквали наваляться на міста України прямо в неділю, несамовита злива затопить усе: де вдарять дощ і гроза?
Оголошення